Katolickie Niepubliczne Przedszkole Językowe Dzieciątka Jezus -

Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka. Misja i wartości przedszkola. Personel i dyrekcja przedszkola. Prowadzone są również zajęcia. Dla dzieci w wieku od 1.5 roku do 2,5 lat. W Katolickim Przedszkolu Językowym. Ul Sobieskiego 15, Warszawa. Tel 22 55 80 840 Fax 22 558 08 39. Kom 607 543 141. E-mail przedszk.dzieciatkajezusonet.eu. 2009 sankowski.net.pl. Katolickie Niepubliczne Przedszkole Językowe Dzieciątka Jezus.

OVERVIEW

The web page przedszkole-barnabici.edu.pl currently has an average traffic ranking of zero (the lower the more users).

PRZEDSZKOLE-BARNABICI.EDU.PL TRAFFIC

The web page przedszkole-barnabici.edu.pl has seen diverging quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for przedszkole-barnabici.edu.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole-barnabici.edu.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole-barnabici.edu.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLE-BARNABICI.EDU.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole-barnabici.edu.pl Mobile Screenshot of przedszkole-barnabici.edu.pl Tablet Screenshot of przedszkole-barnabici.edu.pl

PRZEDSZKOLE-BARNABICI.EDU.PL SERVER

Our parsers identified that a lone page on przedszkole-barnabici.edu.pl took six hundred and five milliseconds to load. Our web crawlers could not observe a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider this site not secure.
79.96.50.106

SERVER OS AND ENCODING

We caught that this domain is employing the IdeaWebServer/v0.80 operating system.

Katolickie Niepubliczne Przedszkole Językowe Dzieciątka Jezus -

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page przedszkole-barnabici.edu.pl has the following on the web site, "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka." We saw that the webpage also said " Dla dzieci w wieku od 1." It also said "5 roku do 2,5 lat. Ul Sobieskiego 15, Warszawa. Tel 22 55 80 840 Fax 22 558 08 39. Katolickie Niepubliczne Przedszkole Językowe Dzieciątka Jezus."

SEEK SUBSEQUENT DOMAINS

Przedszkole Biedroneczka

Więcej szczegółów w BOCZNYM MENU zakładce REKRUTACJA. Do poprawnego działania strony zalecane jest używanie przeglądarki CHROME. Wiosna, wiosna dziś na łące. Dla mamy i taty będzie koncert. Tańcem, wierszem i piosenką. Dlatego i my w ostatnim.

Przedszkole Sióstr Imienia Jezus

Twoja przeglądarka nie obsługuje ramek! .

Strona główna - Rodzinne Przedszkola Niepubliczne Bratek

Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie treści bez zgody autora zabronione.

Strona główna Przedszkole Publiczne Calineczka w Czarnymlesie

Akademia Przedszkolaka

Przedszkole Ling Hause - Centrum Edukacji. Witamy serdecznie na stronie naszego przedszkola - Akademia Przedszkolaka - Przedszkole Językowo-Artystyczne! Piszę zatem nie tylko z pozycji właściciela przedszkola, ale również wymagającego rodzica. Chcę, żeby dzieci przebywały w miejscu, gdzie będą czuły się dobrze, gdzie będą mogły się bawić, uczyć, rozwijać swoje umiejętności pod opieką kreatywnych i zaangażowanych ludzi i gdzie będą bezpieczne. Zapraszam do Akademii Przedszkolaka! .